Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  | 

Pomoc

Co należy zrobić żeby zamieścić ogłoszenie drobne bezpłatne, ogłoszenie drobne płatne, reklamę modułową, reklama banner?
Żeby zamieścić ogłoszenie musisz się najpierw zarejestrować w naszym portalu. Rejestracja w portalu KiermaszTurystyczny.pl jest obowiązkowa w przypadku zamieszczania ogłoszeń. Własne konto pozwala wygodnie zarządzać dodanymi ogłoszeniami. Dane osobowe i firmowe podawane podczas rejestracji są chronione i nigdy nie są udostępniane osobom trzecim do tego nieuprawnionym.
Czy ogłoszenie jest płatne?
Mamy pięć typów ogłoszeń:
  1. Ogłoszenie drobne Bezpłatne zamieszczane na okres 180 dni z możliwością dodania 3 zdjęć o objętości nie większej niż 500kb sztuka. Ogłoszenie to będzie wyświetlane w kategorii przez ciebie wybranej. Można zamieścić tylko jedno bezpłatne ogloszenie tego samego obiektu/oferty podczas wyświetlania tego ogłoszenia (180dni). Jeżeli chcecie zamieścić więcej ogłoszeń jednego obiektu/oferty prosimy skorzystać z naszych propozycji płatnych ogłoszeń.
  2. Ogłoszenie drobne Płatne 30PLN z wyświetlaniem twojego Bezpłatnego ogłoszenia na pierwszej stronie w pasku „Polecamy” ze zdjęciem twojej oferty i linkiem do niej przez 30 dni. Tysiące wyświetleń dziennie.
  3. Ogłoszenie drobne Płatne 30PLN „Okolicznościowe” np.Sylwester,Wigilia,Promocje etc.” wyświetlane w naszym portalu na okres 180 dni z możliwością dodania 3 zdjęć o objętości nie większej niż 500kb sztuka. Ogłoszenie to będzie wyświetlane w kategorii przez ciebie wybranej.
  4. Reklama Banner 400×120 pikseli wyświetlane na pierwszej stronie w prawym górnym rogu, prosimy o kontakt w sprawie tego ogłoszenia.
  5. Reklama Banner 336×280 pikseli prezentowany na każdej stronie z indywidualnymi ofertami turystycznymi na dole. Prosimy o kontakt w sprawie tego ogłoszenia.
  6. Reklama Banner 150×150 pikseli prezentowany na pierwszej stronie i pozostałych stronach z ogłoszeniami. Prosimy o kontakt w sprawie tej reklamy.

Jak Zamieścić Ogłoszenie Drobne krok po kroku proszę kliknij tutaj!